یزدانی: آغاز آسیب دیدگی ام در المپیک لندن در کشتی با حریف قرقیزستانی بود

به گزارش وبلاگ فروش، دارنده 4 مدال کشتی آزاد دنیا گفت: هیچ وقت نگفته بودم که پیش از مبارزه با حریف اوکراینی، در مصاف با کشتی گیر قرقیز پایم آسیب دید و مدال المپیک را از دست دادم.

یزدانی: آغاز آسیب دیدگی ام در المپیک لندن در کشتی با حریف قرقیزستانی بود

به گزارش وبلاگ فروش، رضا یزدانی در خصوص اینکه لقب پلنگ جویبار از کجا نشأت گرفته است، گفت: تازه در لیگ برای جویبار کشتی می گرفتم، استارت کشتی های خوبم در وزن 84 کیلوگرم بود، روی دور برد افتاده بودم. یادم هست هادی عامل در گزارش ها این لقب را به من داد و مردم هم از آن استقبال کردند.

وی در خصوص کسب مدال طلای مسابقات جهانی 2011 تاکید نمود: سال قبل از المپیک توانستم روی سکوی اول جهان بایستم. مسرور بودم که به هدفم رسیده ام و ناکامی های 2006 و 2007 که طلا نگرفته بودم، را جبران نموده ام. احساس می کردم به طلای المپیک نزدیک شده ام و این مسروری من را دو چندان می کرد. احساس خوبی داشتم و سعی کردم همان راه را ادامه دهم و خودم را به المپیک 2012 لندن برسانم.

یزدانی در خصوص شکست دادن گادیسوف در دور اول بازی های المپیک 2012 لندن گفت: کشتی با گادیسوف کشتی بسیار سختی برایم بود. تایم اول را خیلی محتاط آغاز کردم و او به پوئن رسید، تایم اول باختم اما دو تایم دیگر سعی کردم آغاز کننده من باشم و کشتی را با فنونی که اجرا کردم، بردم. کشتی بعدی با قرقیز بود، که آسیب دیدگی ام از آنجا آغاز شد. هیچ وقت این را نگفته بودم. احساس می کنم داور در تایم دوم، زود سوت زد و یا اینکه من متوجه نشدم، این باعث شد کشتی گیر قرقیز به پایم برسد درحالیکه من گارد نگرفته بودم. آنجا پایم آسیب دید و احساس درد داشتم. کشتی تمام شد و کشتی سوم با حریف اوکراینی یک لحظه بیرون تشک از شانس بدم روی پای آسیب دیده ام فشار زیادی وارد شد و حریفم روی پایم افتاد و همین باعث شد رباطم کامل پاره گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یزدانی: آغاز آسیب دیدگی ام در المپیک لندن در کشتی با حریف قرقیزستانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی: آغاز آسیب دیدگی ام در المپیک لندن در کشتی با حریف قرقیزستانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید