گره گشایی از ترافیک بزرگراه یادگار امام(ره)؛ به زودی

به گزارش وبلاگ فروش، ترافیک بزرگراه یادگار امام (ره) با اجرای عملیات اصلاح هندسی کاهش می یابد.

گره گشایی از ترافیک بزرگراه یادگار امام(ره)؛ به زودی

به گزارش وبلاگ فروش، معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه2 دراین باره گفت: بزرگراه یادگار امام(ره) از پل شهید چمران تا خیابان آزادی به طول 14 کیلومتر در محدوده تکه دوم مرکز قرار گرفته است. در این مسیر وجود ورودی ها و خروجی ها گاه باعث بروز گره ترافیکی می گردد، به همین علت طرح بهسازی معابر در این محدوده در حال اجراست.

محمدحسین کریمی اضافه کرد: یکی از طرح های اجرایی در محدوده ورودی به خیابان ایثارگران از بزرگراه یادگار امام(ره) شمالی است. چون حجم بار ورودی به خیابان ایثارگران زیاد است اما در ابتدای آن رفیوژی وجود داشت که بزرگ بود، به همین علت با برررسی کارشناسان پیشنهاد شد تا رفیوژ کوچک تر و یک مسیر عبوری برای خودروها ایجاد گردد.

او با بیان اینکه عملیات تخریب رفیوژ سابق و اصلاح های نو آغاز شده است، ادامه داد: این عملیات به طول 230 متر اجرا می گردد اما همین مقدار هم یکی از گره های ترافیکی بزرگراه یادگار امام(ره) را حذف و شهروندان ساعت های کمتری را در ترافیک سپری می نمایند.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه2 اجرای طرح در محدوده پل حکیم را از دیگر فعالیت های این بخش دانست و اضافه کرد: با تعریض مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام(ره) محدوده پل شهید حکیم و ساخت پهلوگاه اکنون این گره ترافیکی نیز برطرف شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "گره گشایی از ترافیک بزرگراه یادگار امام(ره)؛ به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گره گشایی از ترافیک بزرگراه یادگار امام(ره)؛ به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید