هوای کدام استان ها امروز و فردا بارانی است؟

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا آخرین شرایط جوی استان های کشور را تشریح کرد.

هوای کدام استان ها امروز و فردا بارانی است؟

صادق ضیاییان در تبادل نظر با ایسنا در این باره گفت: روز های پنجشنبه و آدینه (23 و 24 شهریورماه) در استان های گیلان، مازندران، بعضی نقاط گلستان، اردبیل، شمال استان های آذربایجان شرقی و غربی، ارتفاعات البرز مرکزی بارندگی، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

وی با بیان اینکه شدت بارش در این دو روز در استان گیلان است، توضیح داد: روز شنبه (25 شهریور) استان های ساحلی خزر و اردبیل بارش پراکنده و در ارتفاعات جنوب کرمان رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می گردد. مجددا روز های یکشنبه و دوشنبه (26 و 27 شهریور) در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال استان های آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش رخ خواهد داد.

ضیاییان تاکید نمود: در پنج روز آینده دریای خزر و روز های آدینه و شنبه (24 و 25 شهریور) غرب خلیج فارس مواج خواهد بود. بعلاوه روز پنجشنبه (23 شهریور) در منطقه زابل و آدینه و شنبه (24 و 25 شهریور) در جنوب غرب کشور وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می گردد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اعلام کرد: آسمان تهران فردا (24شهریور ماه) صاف و از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد و طی شنبه (25 شهریور ماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 31 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وی در سرانجام گفت: طی امروز و فردا (23 و 24 شهریورماه) اهواز با دمای 47 و 45 درجه سانتیگراد گرم ترین و شهرکرد با دمای 9 و 8 درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

منبع: فرارو

به "هوای کدام استان ها امروز و فردا بارانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای کدام استان ها امروز و فردا بارانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید