قابلیت Remix به اینستاگرام همه کاربران آمد

به گزارش وبلاگ فروش، شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیتی را به کاربران ارائه نموده که می توانند ویدئوهای خودشان را با دیگران ریمیکس نمایند.

قابلیت Remix به اینستاگرام همه کاربران آمد

وبلاگ فروش - اینستاگرام اوایل امسال میلادی از ویژگی تازه ای به نام Remix رونمایی کرد تا کاربران بتوانند با استفاده از ویدئوی خودشان با Reel کاربر دیگری ارتباط برقرار نمایند. اینستاگرام امروز گفت که به کاربران این امکان را می دهد از این ویژگی در همه محتوا های ویدئویی خودشان استفاده نمایند.

به گزارش techcrunch؛ این شرکت رسماً قابلیت Remix که شبیه ویژگی Duets تیک تاک است را در ماه مارس سال گذشته راه اندازی کرد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا برای ارتباط با دیگر کاربران، ویدئو های ریلز را کنار ویدئوی دیگری از کاربران ضبط نمایند. این ویژگی اکنون می تواند در تمامی ویدئو ها مورد استفاده قرار بگیرد و می توان آن ها را در کنار محتوای دیگر کاربران قرار داد. نکته مهم اینجاست که این ویژگی برای محتوا های قدیمی کار نمی کند.

جزئیاتی از قابلیت تازه اینستاگرام

اینستاگرام گفت که ویژگی Remix به وسیله کاربران Reels پذیرفته شده است. این شبکه اجتماعی محبوب اکنون تصمیم گرفته تا قابلیت های بیشتری را برای کاربران و فراورینمایندگان محتوا ارائه کند تا آن ها بتوانند علاوه بر تعامل با دیگران، محتوای خوبی فراوری نمایند. کاربران می توانند هنگام استفاده از این ویژگی، به ابزار هایی ماند تغییر صدا دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از این ویژگی نو، کاربران می توانند روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای هر ویدئوی منتشر شده در اینستاگرام ضربه بزنند و سپس گزینه Remix this video را انتخاب نمایند. در ادامه کاربران می توانند ویدئوی نوی را ضبط نموده یا محتوای مورد نظر خودشان را از گالری انتخاب نمایند. در نهایت کاربران می توانند ویدئوی ریمیکس شده را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند.

البته اگر کاربران تمایل نداشته باشند که ویدئوهایشان برای ریمیکس استفاده گردد، می توانند این قابلیت را از بخش Reels and Remix Controls، منوی تنظیمات این قابلیت را غیرفعال نمایند. البته باید گفت که این ویژگی به صورت پیش فرض فعال است.

لازم به ذکر است که ویژگی نو در حال حاضر برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس است و کافی است کاربران اینستاگرام خود را به روز رسانی نمایند.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قابلیت Remix به اینستاگرام همه کاربران آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت Remix به اینستاگرام همه کاربران آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید