شجاعی: منصور یک کارتن قرارداد از استقلال دارد، نماینده فیفا گفت شکایت کنید، این کار را نکردیم

به گزارش وبلاگ فروش، همسر شادروان پورحیدری گفت: منصور یک کارتن قرارداد با استقلال دارد و ما فقط مطالبات آخر او را به خاطر هزینه های بیمارستان و مراسم طلب کردیم.

شجاعی: منصور یک کارتن قرارداد از استقلال دارد، نماینده فیفا گفت شکایت کنید، این کار را نکردیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، فریده شجاعی در گفت و گو با رادیو جوان در خصوص وعده و وعیدهایی که به خانواده پورحیدری داده شده گفت: دلم می خواهد این آخرین مصاحبه من در این رابطه باشد چون خودم حس خوبی ندارم. حس می کنم گوش شنوایی وجود ندارد، کسی ارزش نمی گذارد و واقعا بی حرمتی می گردد که در خصوص مطالبات این همه صحبت می گردد و به جایی نرسد. تا الان ما به حرمت طرفداران و آرامش روح منصور که عاشق استقلال بود و دوست نداشت در زمان بحرانی استقلال دچار مشکل گردد، رعایت کردیم. حتی نماینده فیفا هم با ما تماس گرفت که شکایتی بنویسیم اما این کار را نکردیم.

شجاعی ادامه داد: من فکر می کنم اسطوره ها در ورزش معنی و مفهومی ندارند و این ایثارگران زود فراموش می شوند. این خیلی بد است که یک سیستم ارزش گذاری برای این عزیزان نداریم. منصور به معنای واقعی اسطوره بود، کسی که از زندگی و هستی به خاطر عشق فرا زمینی و آسمانی خودش، به خاطر کشورش و استقلال گذشت می نماید و همه چیزش را از دست می دهد، به هر حال یک استثنا است ولی متاسفانه پاسخی در مقابل این اسطوره ها وجود ندارد. یعنی ارزش گذاری نشده است.

وی در خصوص این که طلب ذکر شده چند ساله شده است، گفت: حدودا 4 سال است که آخرین قرارداد او بسته شده است. اگر فرصتی بگردد می توانم این را ارائه بدهم که منصور یک کارتن قرارداد با استقلال دارد و هیچ کدام را نگرفته است. ما فقط مطالبات آخر او را به خاطر هزینه های بیمارستان و مراسم طلب کردیم که وزارت ورزش هم روی آن دستور داد. این طلب در مقابل میلیارد ها گردش اقتصادی استقلال عددی نیست. من از روی احتیاج صحبت نمی کنم. به خاطر حرمتی که باید بگذارند و نادیده می گیرند، ناراحت هستم.

وی در خصوص این که چقدر به قول مدیرعامل کنونی استقلال اعتماد دارد، گفت: جلسه ای با احمد سعادتمند و پسرم داشتیم. انرژی و حس خوبی گرفتم. البته ما به خاطر خیر مقدم و آشنایی به حضور وی رفتیم و خودشان اشاره ای به این موضوع داشتند.

شجاعی افزود: متأسفانه استقلال چون دائم در بحران است مجبوریم به خاطر طرفداران و روح منصور کوتاه بیایم و یک سری مسائل را فشار نیاوریم. سعادتمند قول داده این مشکل مرتفع گردد. ولی جای تاسف است که در سیستم ورزش ما چیزی به نام ارزش گذاری وجود ندارد. من، منصور و دخترم بالای 120 سال به ورزش خدمت کردیم. از مدیران ورزشی و در کنار سیستم ورزش هستم. با من چنین برخوردی می نمایند یعنی حرمت من را هم نگه نمی دارند وای به حال آنها که بیرون از ورزش هستند و انتظاری هم نمی گردد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شجاعی: منصور یک کارتن قرارداد از استقلال دارد، نماینده فیفا گفت شکایت کنید، این کار را نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: منصور یک کارتن قرارداد از استقلال دارد، نماینده فیفا گفت شکایت کنید، این کار را نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید