ملاقات هیات رئیسه تازه اتاق اصناف شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران- هیات رئیسه نو اتاق اصناف شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدارکردند .

ملاقات هیات رئیسه تازه اتاق اصناف شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان

به گزارش خبرنگاروبلاگ فروشدفترمازندران درشهرستان بابل: دراین ملاقات که آقایان ظرافت - نبی زاده - کبودتبار- نعمتی و صبوریان اعضای هیات رئیسه و مشاور اتاق اصناف حضورداشتند حاج یونس ظرافت رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن تبریک سال نوو معرفی اعضای نو هیات رئیسه اتاق اصناف این شهرستان ، گزارشی ازفعالیت های جاری در اتاق اصناف شهرستان بابل و اقدامات این اتاق در سال گذشته ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود با همکاری بیشتر بین اتاق اصناف - فرمانداری ویژه و دیگر دستگاههای اداری شهرستان بابل، بسط و توسعه بازارشهرستان بابل در سالجاری شتاب بیشتری بگیرد .

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل در ادامه گزارشی از نحوه نظارت در سطح بازار - نحوه تعامل مسئولین بازار با دیگر ادارات برای برطرف مسائل مردم و بازاریان این شهرستان ارائه کرد و خطاب به فرماندار ویژه یادآورشدند: اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل امیدوارند با حمایت ویژه حضرتعالی، خدمات رسانی به مردم و بازاریان شهرستان بابل در سالجاری بیشتر ازگذشته گردد .

درادامه این ملاقاتدکترعزیززاده گرجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن تشکرازابرازمحبت اعضای نو هیات رئیسه اتاق اصناف، خطاب به این عزیزان چنین گفت: بازار؛ قلب تپنده شهراست ؛ به زعم بنده ، بازار آرامش داشته باشد مردم و بازاریان شریف هم آرامش خواهند داشت . امیدوارم اقدامات اعضای محترم هیات رئیسه نو اتاق اصناف شهرستان بابل در سالجاری ، هم باعث توسعه بیشتر بازار گردد و هم آرامش مورد دلخواه مردم را تامین نماید .

وی اضافه کرد: خوشبختانه در بازار شهرستان بابل ظرفیت های زیادی وجود دارد از شما عزیزان انتظار داریم این ظرفیت ها را اعلام تا با همکاری هم ، با تقویت ظرفیت های موجود، درجهت توسعه بازار اقدام نمائیم. اعتقاد استوار داریم هرچه بازار را تقویت کنیم هم منافع بازاریان و هم منافع مردم را تامین کردیم .

وی درادامه مجدداً خطاب به اعضای هیات رئیسه نو اتاق اصناف شهرستان بابل چنین گفت: دغدغه شما مسئولین بازار، دغدغه ما هم هست. از شما اعضای هیات رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی انتظار داریم راهکارهای لازم برای برطرف دغدغه های موجود را اعلام نمائید،

دکترعزیزاده گرجی درادامه یادآورشد . هر راهکاری که شما اعضای محترم هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی برای توسعه بازاراعلام نمائید ما با تمام توان حمایت خواهیم کرد تا اهداف شما مسئولین بازار تحقق یابد .

وی درادامه این نوید را به هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل داد و گفت: شما مسئولین بازار هر راهکاری برای توسعه بازار را ارائه کنید ما این قول را می دهیم هماهنگی های لازم برای تحقق اهداف شما را انجام دهیم .

معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان بابل حفظ نقش نظارتی مستقل بازارتوسط مسئولین بازار را بسیار مهم دانست و خطاب به هیات رئیسه اتاق اصناف چنین گفت: به زعم بنده شما عزیزان باید نقش نظارتی در بازار را طوری اعمال نمائید تا دیگران در کار بازار دخالت نکنند!!اعتقاد بنده اینست هرکسی بخواهد در نقش نظارتی بازار دخالت کند یعنی بازار را تضعیف نموده است ! باید سازکاری تدوین و تبیین گردد تا نقش نظارتی بازارتقویت گردد و فقط هم در اختیار خود بازار باشد .

دکتر عزیززاده گرجی درادامه به مسئولین بازاز نوید داد و گفت: جلسه مشترکی با دستگاههای شهرستان بابل خواهیم گذاشت تا برای همه نقش اصلی و حلقه نظارتی بازار تبیین گردد تا هم دغدغه شما مسئولین بازار و هم دغدغه بازاریان شریف مرتفع گردد .

وی درپایان خطاب به مسئولین بازارچنین گفت: بنده اعتقاد دارم هرچه ارتباط و تعامل شما مسئولین بازاربا دیگر ادارات شهرستان بابل بیشتر گردد به نفع بازار بوده و اعتماد مردم هم جلب خواهد شد .امیدواریم با تعامل و همکاری هم ، حلقه نظارتی مستقل بازار، به نفع مردم و بازار محقق گردد .

منبع: خبرگزاری آریا

به "ملاقات هیات رئیسه تازه اتاق اصناف شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات هیات رئیسه تازه اتاق اصناف شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید