داورها دوست دارند پرسپولیس مساوی کند، خیلی اتفاقات خواهد افتاد

به گزارش وبلاگ فروش، هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر شامگاه امروز دوشنبه و از ساعت 20:45 دقیقه با ملاقات تیم های طرفدار و پرسپولیس در استادیوم پاس تهران پیگیری شد که این ملاقات پربرخورد با تساوی بدون گل به انتها رسید.

داورها دوست دارند پرسپولیس مساوی کند، خیلی اتفاقات خواهد افتاد

حمید مطهری که در غیاب یحیی گل محمدی به نشست خبری آمده بود در خصوص این ملاقات گفت: صحبت هایم را درباره سبک و شیوه بازی تیم طرفدار آغاز می کنم. این شیوه ای از فوتبال است. ما باید شرایط را بهتر می کردیم. هرگونه شیوه تاکتیکی را پیاده کردیم اما گل نزدیم.

مربی پرسپولیس اضافه کرد: اگر مهدی ترابی در همان ابتدای بازی گلزنی می کرد شرایط طور دیگری رقم می خورد. وقتی به جناحین آمدیم آنها باز هم با تعداد بیشتر دفاع کردند. توپ های ما تبدیل به گل نشد. با اینکه خیلی خوب بازی کردیم اما گل نزدیم.

وی درباره عملکرد حاج ملک داور مسابقه تاکید نمود: من چون سوال کردید درباره اش حرف می زنم. من نمی دانم داوری ها در هفته های اخیر چرا دوست دارند بازی های پرسپولیس را مساوی نمایند. من درباره تیم داوری هیچ صحبتی ندارم فقط می خواهم شما ببینید که چرا اینگونه وقت اضافی برای نیمه اول گرفتند. اینها بهانه نیست بلکه واقعیت بازی بود.

او درباره شعارهای بوقچی های پرسپولیس که احساس می کرد فشار روی بازیکنان آورد یادآور شد: ما شیوه بازی خوب خودمان را انجام دادیم. آنها دنبال همین شرایط بودند. در رختکن هم گفتن تیم بزرگ پرسپولیس دنبال همین موضوع بودند.

مطهری درباره ادامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر گفت: قهرمانی در خون پرسپولیس است باید حرفه ای فکر کنیم و بجنگیم. لیگ را پر قدرت دنبال می کنیم نتایج سایر تیم ها را هم دنبال می کنیم. در بازی های به جامانده خیلی اتفاقات می افتد.

مربی سرخپوشان درباره حاشیه هایی که حامد لک در پرسپولیس ایحاد کرد توضیح داد: اصلا چنین اجازه ای نمی دهیم که بازیکن درباره حضورش در ترکیب بحث کند. حامد لک یک اشتباهی داشت که فقط بابت آن از تمرین گروهی منع شد. ما اجازه نمی دهیم اتفاقی بر خلاف احترام در تیم ما بیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داورها دوست دارند پرسپولیس مساوی کند، خیلی اتفاقات خواهد افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورها دوست دارند پرسپولیس مساوی کند، خیلی اتفاقات خواهد افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید