تست شخصیت شناسی؛ شکل بینی تان راز های شخصت شما را فاش می نماید!

به گزارش وبلاگ فروش، از حرکت ابرو ها گرفته تا شکل پیشانی، ویژگی های صورت ما چیز های زیادی در خصوص شخصیت ما آشکار می نماید. اگر چه همه نمی توانند آن را متوجه شوند.

تست شخصیت شناسی؛ شکل بینی تان راز های شخصت شما را فاش می نماید!

بینی تنها برای تنفس نیست. بلکه می تواند بیشتر از آن چیزی که تصور می کنید از شخصیت شما بگوید. تست شخصیت شناسی شکل بینی از شما می گوید.

از حرکت ابرو ها گرفته تا شکل پیشانی، ویژگی های صورت ما چیز های زیادی در خصوص شخصیت ما آشکار می نماید. اگر چه همه نمی توانند آن را متوجه شوند.

بینی بزرگ

اگر نوک بینی و سوراخ های بینی بزرگی دارید. ممکن است از آن دسته افرادی باشید که از اعتماد به نفس خود به نفع خود استفاده می نمایند. در تست شخصیت شناسی شکل بینی آمده است که مردم به سمت رهبری منصفانه شما جذب می شوند؛ و از تعهد شما به کار، سخت متحیر می شوند. معمولا اجازه نمی دهید نظرات دیگران بر قضاوت شما تاثیر بگذارد. اگرچه بیشتر اوقات کنترل همه چیز را در دست دارید. اما گاهی دوست دارید همه چیز را رها کنید و از بودن در کنار مردم لذت ببرید. وقتی صحبت از روابطی عاشقانه است، شما فردی هستید که شریک زندگی تان می داند در لحظه های سخت می تواند به شما تکیه کند.

بینی گوشتی

اگر بینی با ریشه باریک دارید که به تدریج به سمت نوک بینی گوشتی تر شده است. احتمالا از آن دسته افرادی هستید که به علت تفکر سریع و شوخ طبعی تان از احترام بالایی برخوردار هستید. شما راه چاره های مختلف یک مشکل را به سرعت پیدا می کنید و توانایی و سرعت شما برای عمل به آن ها قابل تحسین است. شما زمان خود را برای افراد کسل نماینده تلف نمی کنید. با این حال، وقتی نوبت به روابط محبت آمیز می رسد. سرعت خود را کم می کنید و به افرادی که برایتان اهمیت دارد می فهمانید که به آن ها وفادار هستید؛ و حتی گاهی همه چیز را کنار می گذارید تا برای کسی که دوستش دارید لحظه های خاطره انگیز بسازید.

بینی رومی

نام این شکل از بینی از مجسمه های مشهور روم گرفته شده است؛ و با یک برامدگی کوچک در وسط بینی قابل شناسایی است. اگر بینی به این شکل دارید که به شدت به سمت پایین خم می گردد. ممکن است از آن دسته افرادی باشید که به زندگی مثل یک مهمانی نگاه می کنید. مردم همواره قادر به مقاومت در برابر جذابیت شما نیستند. اما آن هایی که شما را می شناسند می دانند که پشت این نگرش راحت، فردی سرسخت و جاه طلب نشسته است.

شما می دانید چه می خواهید و از کوشش برای آن نمی ترسید. ویژگی که افراد زیادی آن را ندارند. در نتیجه، به هر جا پا بگذارید آن ها را تحت تاثیر قرار می دهید. با این حال، وقتی نوبت به رابطه شما با شریک زندگیتان می رسد، می دانید که چگونه رفتار کنید. شما از آن دسته افرادی هستید که با عزیزان خود با احترامی که سزاوار آن هستند رفتار می کنید؛ و این همان چیزی است که آن ها را بیشتر به سمت شما جذب می نماید.

بینی دکمه ای

اگر بینی دارید که شبیه یک دکمه است، احتمالا برای شکل ظاهری تان تعریف و تمجید زیادی شنیده اید. اما زیر این زیبایی مغزی نهفته است که تخیل و خلاقیتش همه را متحیر می نماید. به خصوص کسانی را که شما را دست کم می گیرند. علاوه بر این، وقتی کسی را دوست دارید، همه چیز خود را در اختیار او قرار می دهید؛ و از هر فرصتی برای ابراز عشق و علاقه خود استفاده می کنید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است زیر تمام احساسات و توقعات افراد نزدیک خود گم شوید. با آن هم آنقدر مصم به قوی ماندن هستید که احساسات خود را مهار کنید. شما قوی تر از آن هستید که بسیاری فکر می نمایند.

بینی آسمانی

اگر یک فرورفتگی خفیف در وسط پل بینی دارید، و نوک آن به سمت بالا است. ممکن از آن دسته افرادی باشید که حتی در بدترین موقعیت ها هم مثبت اندیش هستید. هرچند کار آسانی نیست، اما شما مصمم هستید که از درد و اضطراب اطرافیان خود بکاهید. مثل یک اسفنج، درد دیگران را جذب می کنید و مطمئن می شوید که آن ها خرسند شوند. مهم نیست که آزار آن ها با درون شما چه می نماید؛ و هیچ چیزی شما را از دوست داشتن آن ها باز نمی دارد. همسر شما می داند که شما پشت او ایستاده اید و دوست دارید با او ماجراجویی کنید. چه در اتاق خواب و چه بیرون از آن.

بینی شاهین

اگرچه این ممکن چنین شکل بینی غیرجذاب به نظر برسد. این نوع بینی با خم شدن جزئی در مرکز با لبه های تیز است. تست شخصیت شناسی از روی بینی می گوید این افراد با این شکل بینی وقتی وارد اتاقی می شوند، تقریبا بلافاصله همه سر ها به سمت او برمی گردند؛ و اعتماد به نفس تان به ذره ذره سلول تان نفوذ می نماید. این ویژگی شما را تبدیل به فردی می نماید که به راحتی نمی شکند.

شما به زندگی بر اساس شرایط واقعی خود باور دارید. علاقه ای نیز به مقید شدن به چیز های پیش پا افتاده ندارید. دوست دارید با مسیر همراه شوید. اما چیزی که ممکن غریبه یا آشنا در خصوص شما درک ننمایند. این است که شما به شدت به کسانی که دوستشان دارید وفادار هستید. خواه شریک زندگی تان باشد یا خانواده و دوستان. برای آن ها، شما همواره فروتن هستید و این ویژگی کمیاب دورن افراد است.

منبع: پارسینه

منبع: فرادید

به "تست شخصیت شناسی؛ شکل بینی تان راز های شخصت شما را فاش می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیت شناسی؛ شکل بینی تان راز های شخصت شما را فاش می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید