ترسناک ترین سلبریتی های هالووین

به گزارش وبلاگ فروش، مجله مهر: هر سال به آخرین روز اکتبر که می رسیم، کشورهای آن سوی دنیا لباس تازه می خرند و دور هم جمع می شوند؛ دورهمی که در آن لباس ترسناک می پوشند و یکدیگر را می ترسانند!

ترسناک ترین سلبریتی های هالووین

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

جشن هالووین بیشتر در کشورهای انگلیس، آمریکا، ایرلند، اسکاتلند و کانادا مرسوم است و این طور به نظر می رسد که مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده نوزدهم با خود به قاره آمریکا آوردند.

بعد از کریسمس، هالووین دومین جشن بزرگ در غرب محسوب می شود و البته امریکایی آن را بیشتر از بقیه دوست دارند، به طوریکه سالانه بیش از 6 میلیارد دلار برای هالووین، شکلات ها، جشن ها و لباس های شان خرج می کنند. یک موضوع عجیب دیگر این است که آن ها حتی برای حیوانات خانگی شان نیز لباس تهیه می کنند.

اما نکته متفاوتی که در ارتباط با این جشن وجود دارد، به استفاده از لباس شخصیت های معروف در هالووین است که امسال یک نظرسنجی آن را جالب تر هم کرده است.

در نظرسنجی بین بچه ها 6 تا 14 ساله بریتانیایی آن ها 20 شخصیت داستانی معروف و ترسناک را انتخاب کرده اند که در صدر آن ها کاراکتر دلقلک در فیلم ترسناک آن قرار گرفته است. سپس مرد عنکبوتتی، جوکر، بچه کوسه و کاراکتر تانوس در فیلم انتقامجویان لباس های مبدل ترسناک تا رده پنجم را بدست آورده اند.

اما این نظرسنجی وقتی جذاب تر می شود که به سلبریتی های ترسناک می رسیم و همین بچه ها دونالد ترامپ و بوریس جانسون را به عنوان افراد ترسناک انتخاب کرده اند! ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جانسون نخست وزیر بریتانیا هر دو پوست سفید و موهای زردی دارند که به نظر می رسد ترکیب این دو برای بچه ها ترسناک بوده است!

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترسناک ترین سلبریتی های هالووین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترسناک ترین سلبریتی های هالووین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید