انصارالله مسئولیت حمله موشکی به مأرب را نپذیرفت

به گزارش وبلاگ فروش، عضو ارشد شورای سیاسی جنبش انصارالله ضمن نپذیرفتن مسئولیت حمله موشکی به مواضع نظامی نیرو های دولت مستعفی یمن در مأرب گفت که اگر ما آن را انجام می دادیم، یقینا آن را علنی اعلام می کردیم.

انصارالله مسئولیت حمله موشکی به مأرب را نپذیرفت

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ فروش، محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن دوشنبه شب گفت که ضمن نپذیرفتن حمله موشکی به مواضع شبه نظامیان هوادار عبدربه منصور هادی رئیس دولت مستعفی یمن در مأرب واقع در شرق این کشور گفت که این حمله کار ما نبود.

البخیتی دوشنبه شب به شبکه خبری الجزیره گفت که مسئولیت حمله به مأرب را نمی پذیریم و اگر این حمله از جانب ما اجرا شده بود، یقینا آن را علنی اعلام می کردیم.

شنبه شب پایگاه نظامی متعلق به شبه نظامیان هوادار منصور هادی در شهر مأرب هدف حمله موشکی نهاده شد که بر اثر آن، 116 نفر کشته و ده ها نفر زخمی شدند.

دوشنبه شب هم مقر فرماندهی منطقه سوم نظامی نیروهای وابسته به دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی در شهر مأرب واقع در شرق این کشور، هدف حمله موشکی نهاده شد.

ارتش یمن مسئولیت حملات موشکی دوشنبه شب و همچنین شنبه شب را بر عهده نگرفته و هنوز معین نیست که چه گروهی این حملات موشکی را انجام داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انصارالله مسئولیت حمله موشکی به مأرب را نپذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله مسئولیت حمله موشکی به مأرب را نپذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید