آغاز پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران از اواخر هفته آینده

به گزارش وبلاگ فروش، مهلت ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی درحالی جمعه هفته گذشته (27 مرداد) به سرانجام رسید که تا اواخر هفته آینده، پرداخت مرحله تازه آغاز می شود.

آغاز پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران از اواخر هفته آینده

به گزارش ایسنا، ثبت نام بازنشستگان تامین اجتماعی جهت دریافت وام 20 میلیونی از 21 مردادماه آغاز شده بود و 27 مردادماه به خاتمه رسید.

تامین اجتماعی برای پرداخت این وام شروطی از جمله داشتن 20 سال سابقه بیمه پردازی و بیشتر، حداکثر مستمری دریافتی 150 میلیون ریال، دارای سن 50 تا 78 سال، عدم مسدودی حساب، مالکیت تلفن همراه به نام شخص متقاضی، عدم سابقه چک برگشتی، عدم بدهی معوق به سیستم بانکی کشور (بابت شخص متقاضی یا ضمانت وام دیگران)، عدم استفاده از تسهیلات مشابه طی 3 سال گذشته و داشتن موجودی مکفی در حساب بانکی شخص به مبلغ 100 هزار تومان در نظر گرفته است.

این درحالیست که امروز سیدهاشم موسوی- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد پرداخت وام به بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: تا اواخر هفته آینده، پرداخت مرحله نو وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران آغاز و از طریق سامانه متمرکز و بدون نیاز به مراجعه حضوری، به 40 هزار نفر از بازنشستگان که واجد شرایط هستند، پرداخت می شود.

منبع: فرارو

به "آغاز پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران از اواخر هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران از اواخر هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید