ک-الف متهم تجاوز به دختران دانشجو بازداشت شد

به گزارش وبلاگ فروش، یک منبع آگاه در پلیس گفت: ساعتی پیش ک. ا توسط مأموران پلیس دستگیر شده است.

ک-الف متهم تجاوز به دختران دانشجو بازداشت شد

به گزارش فارس، سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت هم لحظاتی پیش با تأیید خبر دستگیری متهم ک. ا بیان داشت: متهمی که در روز های گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایت های متعددی روبرو شدند که نشان می داد فردی به نام ک. الف با فریب دختران دانشجو و کشاندن آن ها به خانه خود اقدام به آزار و اذیت آنان کرده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حجم شکایت ها و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس به سر می برد، بیان داشت: تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس می توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.

گفتنی است در چند روز گذشته چندین دختر در شبکه های اجتماعی از جنایت های وی مبنی بر تجاوز پرده برداشته و عنوان کردند که این متهم با ژست روشنفکری و فعالیت فرهنگی، دست به اغفال و تجاوز به آن ها می زد.

منبع: فرارو

به "ک-الف متهم تجاوز به دختران دانشجو بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ک-الف متهم تجاوز به دختران دانشجو بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید