پیشنهاد 2 برابری سپاهان و گل گهر به دروازه بان پرسپولیس!

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران: شرایط حامد لک در باشگاه پرسپولیس کمی پیچیده شده است. دروازه بانی که در این فصل یکی از ارکان موفقیت تیمش در جهت قهرمانی بوده در دو سه بازی اخیر تا حدودی وارد حاشیه شده و مربیان این باشگاه را ناراحت نموده است.

پیشنهاد 2 برابری سپاهان و گل گهر به دروازه بان پرسپولیس!

به گزارش وبلاگ فروش، این دلخوری تا جایی پیش رفت که حتی دیروز شایعه شد ممکن است پرسپولیس عذر حامد لک را بخواهد و او را از این باشگاه اخراج کند. ماجرا مربوط به جدال لفظی این دروازه بان با کریمی باقری بود که باعث نارحتی اسطوره پرسپولیس شد. در همین گیرودار دیروز رسانه ها خبر از این دادند که علاوه بر کریم باقری، یحیی گل محمدی هم از لک دلخور شده و اعلام نموده او را نمی خواهد.

همین شایعه کافی بود تا خیلی سریع سروکله مشتریان حامد لک پیدا گردد؛ آنطور که فرهیختگان نوشته دو باشگاه سپاهان و گل گهر سیرجان که هر دو دربه در در پی دروازه بان جدیدی هستند به سراغ حامد لک رفته اند و پیشنهاد جذابی هم ارائه نموده اند. در بخشی از این گزارش آمده است: حامد لک از دو تیم سپاهان و گل گهر پیشنهاد هایی را دریافت نموده که مبالغ آن چیزی حدود دوبرابر قرارداد سال جاری این بازیکن با پرسپولیس است. همین موضوع باعث شده لک تصمیم به جدایی از پرسپولیس بگیرد

این موضوع در حتلی مطرح شده که حامد لک هنوز یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و بازیکن آزاد نیست. از طرفی روز گذشته کریم باقری در گفت و گویی اسم کرد از کسی دلخوری ندارد تا به نوعی تنش به وجود آمده تا حدودی از بین برود.

منبع: فرارو

به "پیشنهاد 2 برابری سپاهان و گل گهر به دروازه بان پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 2 برابری سپاهان و گل گهر به دروازه بان پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید