محرومیت و محکومیت سنگین در انتظار سینا اسدبیگی

به گزارش وبلاگ فروش، باشگاه ذوب آهن شانس زیادی برای برنده شدن در پرونده شکایت از بازیکن پرسپولیس دارد.

محرومیت و محکومیت سنگین در انتظار سینا اسدبیگی

بعد از انتشار خبر عقد قرارداد سینا اسدبیگی با پرسپولیس، باشگاه ذوب آهن مدعی شد که با این بازیکن قرارداد دارد و اسدبیگی بازیکن قانونی آن هاست و به همین علت نمی تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند.

در همین رابطه جلسه انضباطی هم برگزار گردید، اما هنوز رای این شکایت اعلام نشده و تعیین نیست چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد. در این باره گفته می گردد با وجود اطمینان خاطری که معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به مدیران باشگاه مبنی بر برنده شدن در این دعوی حقوقی داده، اما شانس باشگاه ذوب آهن برای برد در این پرونده بسیار زیاد است. حتی گفته می گردد یکی از شاهدان در این پرونده به سود باشگاه ذوب آهن اظهاراتی انجام داده تا کفه ترازو به سمت این باشگاه اصفهانی سنگین تر گردد. البته باید دید ادله باشگاه پرسپولیس در این باره تا چه میزان محکمه پسند خواهد بود!

نکته مهم، اما اینجاست که در صورت برد ذوب آهن در این پرونده، وضیعت باشگاه پرسپولیس تهدید نخواهد شد، اما محرومیت و محکومیت در انتظار سینا اسدبیگی خواهد بود.

به همین علت اسدبیگی در پی توافق با مسئولان باشگاه ذوب آهن است تا بتواند رضایت آن ها را جلب نموده تا دچار ضرری در این میان نگردد. او اقداماتی هم در این باره انجام داده و باید دید در نهایت پیروز به انجام این کار خواهد شد یا نه.

منبع: فرارو

به "محرومیت و محکومیت سنگین در انتظار سینا اسدبیگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت و محکومیت سنگین در انتظار سینا اسدبیگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید