ستاره رئال مادرید در آستانه تمدید قرارداد تا 2024

به گزارش وبلاگ فروش، بر اساس ادعای مارکا دنی کارواخال در آستانه تمدید با رئال مادرید تا سال 2024 قرار گرفته است.

ستاره رئال مادرید در آستانه تمدید قرارداد تا 2024

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، دنی کارواخال از سن 10 سالگی در آموزشگاه باشگاه رئال مادرید حضور داشته است. به عبارتی هیچ کس به وفاداری او چه در گذشته، چه حال و حتی آینده شکی ندارد. کارواخال طی سال های اخیر خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان راست جهان معرفی نموده و همیشه زین الدین زیدان به او اعتماد کامل داشته است.

این مدافع اسپانیایی در سال 2012 با قراردادی به ارزش پنج میلیون یورو به بایرلورکوزن پیوست اما عملکرد خیره کننده او در تیم آلمانی باعث شد که رئال مادرید بند بازخرید دنی کارواخال را فعال کند و او را به سانتیاگو برنابئو بازگرداند؛ کارواخال نیز به خوبی پاسخ اعتماد سران لوس بلانکوس را داد و طی این سالها به یکی از ارکان اصلی کهکشانی ها تبدیل شده است.

قرارداد فعلی دنی کارواخال با رئال مادرید تا سال 2022 اعتبار دارد اما مارکا در این رابطه مدعی شده که باشگاه اسپانیایی در آستانه توافق با این بازیکن برای تمدید تا سال 2024 قرار گرفته است و به زودی این اتفاق رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت؛ تمدید قرار دادی که در صورت رخ دادن می تواند مدافع اسپانیایی را تا 32 سالگی در سانتیاگو برنابئو ماندگار کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ستاره رئال مادرید در آستانه تمدید قرارداد تا 2024" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره رئال مادرید در آستانه تمدید قرارداد تا 2024"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید