ستاره استقلال: قضاوت خیلی ضعیف بود

به گزارش وبلاگ فروش، محمد محبی پس از فزونی استقلال مقابل نساجی گفت: امیدوارم همین روند را ادامه دهیم. بازی قبل نیز خیلی خوب بودیم اما از موقعیت های خود استفاده نکردیم. در این بازی موقعیت های ما از همان ابتدا تبدیل به گل شد و شاهد یک بازی بسیار مجذوب کننده بودیم. بازی به جز صحنه ای که پنالتی رخ داد، کاملاً یک طرفه بود. همین طور ادامه دهیم می توانیم به اهداف بزرگتر برسیم.

ستاره استقلال: قضاوت خیلی ضعیف بود

وی در مورد هماهنگی با مهدی قایدی و تاثیر آن از سال های بازی در بوشهر گفت: از 11 تا 17 سالگی با مهدی بودیم. ما را جلو می گذاشتند و زیر توپ می زدند و می گفتند شما دو نفر بروید و گل بزنید. در صحنه گلی که به ثمر رساندم نیز ناخودآگاه وارد فضا شدم، چرا که می دانستم مهدی پاس می دهد. اگر برای من این صحنه رخ داده بود به مهدی پاس می دادم.

وینگر استقلال در مورد حرکتش بعد از تعویض و اینکه این حرکت برای اطلاع از علت تعویضش بوده است، گفت: نه، فقط می خواستم صحبت کنم. به داور وسط از ابتدای بازی انتقاد دارم. در ابتدای بازی روی پیمان بابایی خطای پنالتی انجام شد، اما داور به او کارت زرد داد و گفت شبیه سازی نموده است. آخر نیمه اول با پرس روی علیرضا ابراهیمی یک توپ از او گرفتم و در حالی که اصلاً خطا نبود و مهدی قایدی می توانست با پاس من تک تک گردد اما اعلام خطا کرد و کارت زرد داد.

محبی اضافه نمود: در ابتدای نیمه دوم و بعد از گل سوم نیز یک پنالتی صددرصد روی من رخ داد و علیرضا ابراهیمی من را قیچی کرد، اما آن را هم نگرفت. واقعاً نمی دانم چرا، اما داوری خیلی ضعیف بود و در سه، چهار صحنه حساس که دو صحنه پشت محوطه بود مرتکب اشتباه شد.

محبی در مورد حضور کارلوس کی روش در تیم ملی و اینکه چقدر امیدوار است به تیم ملی دعوت گردد، گفت: تمام تلاشم را می کنم و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم. اگر لایق باشم دعوت می شوم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. در زمان نویدکیا قرار بود به تیم ملی دعوت شوم، اما این اتفاق نیفتد.

منبع: فرارو

به "ستاره استقلال: قضاوت خیلی ضعیف بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره استقلال: قضاوت خیلی ضعیف بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید