برگزاری سلسه نشست های دره فرحزاد؛ از پاتوق تا اکو پارک

به گزارش وبلاگ فروش، دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران؛ سلسله نشست های دره فرحزاد؛ از پاتوق تا اکو پارک را برگزار می نماید.

برگزاری سلسه نشست های دره فرحزاد؛ از پاتوق تا اکو پارک

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فروش، به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، اولین نشست از این مجموعه با همکاری شهرداری منطقه 2، نیروی انتظامی، سازمان بهزیستی و موسسه جمعیت خیریه تولدی دوباره روز یکشنبه 13بهمن در سالن اشراق مجموعه ایوان شمس برگزار می گردد.

نصراصفهانی مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی درباره اهمیت طرح ساماندهی رود دره فرحزاد گفت: پیچیدگی ها و چندوجهی بودن مسائل اجتماعی مانع از اجرای سریع و ضربتی اینگونه طرح ها می گردد و در این طرح ها توجه ما باید معطوف به پیامد ها و تبعات چنین تصمیماتی باشد.

نصر اصفهانی در ادامه اضافه کرد: وجود ذینفعان متعدد طرح ساماندهی رود دره فرحزاد، تصمیم گیری را سخت تر نموده و ما نباید هیچ یک از این ذینفعان را نادیده و یا کم اهمیت بشماریم.

مدیر کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی گفت: این نشست ها با هدف مطلع سازی مجریان از زوایای ناپیدای طرح، مشارکت در امور توسعه شهری، تشویق به همکاری و همفکری جهت برطرف مسائل شهری برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری سلسه نشست های دره فرحزاد؛ از پاتوق تا اکو پارک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری سلسه نشست های دره فرحزاد؛ از پاتوق تا اکو پارک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید